پیام مدیرعامل

پیام مدیر عامل

سپاس بیکران به درگاه پروردگار متعال که توفیق خدمتگزاری به مردم شریف و بصیر ایران اسلامی را به ما اعطا فرمود.

گروه ملی صنعتی فولاد ایران، نخستین مجتمع تولید محصولات فولادی در ایران است که با داشتن بیش از نیم قرن سابقه تولید، به یاری ذات اقدس باریتعالی و به کمک کارگران مجرب، تکنسین ها و مهندسین متخصص، کارکنان و مدیران پر تلاش و بهره گیری از تجهیزات، ماشین آلات و خطوط نوین، در زمره بزرگترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی سطح کشور قرار دارد.

توانمندی های انحصاری موجود در سازمان، کمیت و کیفیت تولید، حضور گسترده در بازارهای داخل و خارج، تداوم تحقیق و توسعه و تکیه بر فناوری های مدرن، تنوع و تعدد محصولات، سوابق دیرین و فضای کسب و کار نوین، کوله بار تجارب و تخصص، حفظ و ارتقاء سطوح استانداردهای کیفیتی و زیست محیطی، تولید انحصاری (لوله بدون درز)، پایبندی به اصول مشتری مداری و تکریم کارکنان، خلاقیت و نوآوری، توسعه منابع انسانی همگام با اجرای طرح های توسعه صنعتی، تنها مزیت های نسبی و رقابتی و ‌مبانی عزت و افتخار ما نیست. بلکه تکیه گاه بالندگی و دستمایه غرور و سربلندی ما، خدمت در بخشی از صنایع این خاک زرخیز است که در زمانی نه چندان دور، به قدوم پاک شهدا و رزمندگان جان برکف و غیرتمند متبرک شده و با میعادگاه عاشقان حضرت حق و جبهه های نبرد حق با باطل، فاصله چندانی نداشته است. اکنون نیز شور و شوق جهاد در عرصه تولید و بلندآوازگی نام میهن اسلامی است که نیرو بخش دست ها و مشوق دل ها و جان های کارکنان شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران برای افزایش تولید مرغوب و اقتصادی و کسب افتخار خدمت صادقانه به فرزندان این مرز و بوم است.

امروزه از محصولات فولادی به عنوان کالاهای استراتژیک با کاربردهای گوناگون در کشورهای در حال توسعه نام برده می‌شود که به دلیل استفاده گسترده جوامع بشری می تواند نقش به سزایی در توسعه همه جانبه کشورها ایفا نماید. توسعه صنعت و محصولات فولادی، یکی از اساسی ترین نیازها و حرکت دهنده چرخ اقتصاد کشور و به مثابه صنایع مادر محسوب می گردد.

ما ضمن پاییندی به اخلاق حرفه‌ای، همواره عزم آن داریم تا ضمن حفظ منافع مشتریان وکارکنان و سایر ذینفعان شرکت، اهداف سازمان خود را به موازات خط مشی نظام و در راستای توسعه اقتصادی و کاهش وابستگی به بیگانگان تدوین و اجرا نماییم و در این مسیر پشتوانه اصلی ما، صداقت و صمیمیت سرمایه های انسانی در یک سازمان دانش محور است که به مدیریت بهینه‌ منابع و انرژی، حفظ محیط زیست، افزایش بهره وری، اعتقاد به اصول مشتری مداری و توسعه فضای کسب و کار و رقابت سالم پایبند است.

بی تردید حفظ دستاوردهای گذشته و رسیدن به اهداف پیش روی سازمان در مواجهه با تحولات و چالش های موجود، نیازمند همت، حمایت و مشارکت همه کارکنان با تکیه برعنایات ذات اقدس الهی و حرکتی اراده مدار و مقاومت گونه به سمت افزایش توان تولید با محوریت بازار است که می تواند به توسعه افق های روشن تر در چشم انداز فعالیت های شرکت و حماسه آفرینی در عرصه اقتصادی منتهی شود و تداوم موفقیت ها را تضمین نماید. از خداوند متعال، سرافرازی و سربلندی همگان را مسئلت دارم.

اطلاعات تماس
© تمامی حقوق این وب سایت برای گروه ملی صنایع فولاد ایران محفوظ می باشد